کارایی قفل اتصالات فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی

کارایی قفل اتصالات فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی

قفل اتصالات فیتینگی،گیره قفل کننده اتصال یا خار فیتینگی از نام های مختلف این قطعه هستند. این قطعه،قطعه ای بسیار ساده اما کاربردی در دستگاه های تصفیه آب خانگی هستند.

در واقع در دستگاه های تصفیه آب خانگی برای نصب شیلنگ تصفیه آب به قطعات و فیلترها از انواع مختلف اتصالات استفاده می شود.

اتصالات فیتینگی مزایای بسیار زیادی مانند سرعت بالاتر و راحت تر انجام دادن نصب و جدا کردن شیلنگ تصفیه به دستگاه است.

اما اتصالات فیتینگی علاوه بر مزایا یک ایراد هم دارد و آن نشتی آب از این اتصالات است. این اتصالات نمی توانند شیلنگ تصفیه را در خود نگه دارند و در اثر فشار زیاد آب احتمال دررفتگی شیلنگ و نشتی آب زیاد است.

به همین دلیل کمپانی های سازنده برای حل این مشکل  یک قطعه ی کوچک طراحی کرده اند که در پشت اتصالات ضامن فیتینگی قرار می گیرد و اتصالات را محکم می کند.

به همین دلیل بعد از نصب شیلنگ تصفیه آب به درون اتصال فیتینگی باید خار فیتینگی را در پشت ضامن قرار دهید تا ضامن نتواند به عقب حرکت کند.

برای آزاد کردن شیلنگ تصفیه آب، ابتدا خار فیتینگ را جدا کنید و سپس به سمت داخل فشار دهید.

کارایی قفل اتصالات فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی

کارایی قفل اتصالات فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط