کاربرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

کاربرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

آب یکی از مهم ترین نیازهایی است که بشر دارد . این ماده که از یک مولکول اکسیژن و دو هیدروژن تشکیل شده است ، در بخش های مختلفی کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد .

سلامت آب بسیار مهم است و اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا برای فعالیت سلول های بدن ما ، ماده ای ضروری می باشد .

برای استفاده کردن از آب سالم و عاری از آلودگی نصب دستگاه های تصفیه آب پیشنهاد می شود . دستگاه های تصفیه آب با توجه به محلی که از آن ها استفاده می شود و ظرفیت آب تصفیه شده ای که تولید می کنند با یکدیگر فرق می کنند .

از دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در آزمایشگاه ها ، بیمارستان ها ، هتل ها ، رستوران ها و سایر مکان ها استفاده می شود .

این دستگاه ها دارای پنج مرحله ی فیلتراسیون هستند و فیلترهای این دستگاه ها عملکردی همانند فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی دارند اما در ساختار ظاهری با هم متفاوت هستند و دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ابعاد بزرگ تری دارند .

فیلترهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی عبارتند از : فیلتر الیافی ، فیلتر کربن اکتیو و فیلتر کربن بلاک که فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب را تشکیل داده اند و فیلتر ممبران و فیلتر پست کربن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دارای چهار عدد فیلتر ممبران است و دو عدد پمپ نیز دارد . پمپ تعبیه شده در این دستگاه قدرت بالاتری نسبت به پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی دارد اما عملکرد آن همانند پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد و به تامین فشار آب برای عملکرد فیلتر ممبران دستگاه می پردازد .

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را می توانید از برند معتبر سافت واتر تهیه کنید و از آن استفاده کنید . این برند محصولاتی که مواد اولیه مرغوب در ساخت آن ها به کار رفته است را تولید می کند و آن ها را در بازار عرضه می کند و علاوه بر آن توسط شرکت های NSF و WQA مورد بررسی قرار گرفته و نشان های تاییدیه کیفیت را دریافت کرده است .

کاربرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

کاربرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط