کاربرد سوئیچ فشار دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

کاربرد سوئیچ فشار دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

یکی از قطعات تعبیه شده در انواع دستگاه های تصفیه آب از جمله دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ، سوئیچ فشار بالا می باشد . این قطعه سنسور یا سوئیچی است که فشار بالای آب را تشخیص می دهد و برق عبوری از خودش را مانند یک کلید ، قطع و وصل می کند .

سوئیچ های قطع فشار در زمانی که فشار آب بالا و یا پایین می رود ، جریان برق موتور را قطع می کنند . این قطعات به صورت موازی با پمپ دستگاه تصفیه آب قرار گرفته اند و با این فعالیتی که انجام می دهند از آسیب رسیدن به پمپ دستگاه تصفیه آب جلوگیری می کند .

سوئیچ های قطع فشار چگونه از آسیب رسیدن به پمپ دستگاه تصفیه آب جلوگیری می کند ؟

اگر در دستگاه تصفیه آب سوئیچ قطع فشار تعبیه  نشود ، پمپ بی وقفه فعالیت می کند . اگر پمپ دستگاه تصفیه آب شما بی وقفه فعالیت داشته باشد ، خیلی زود معیوب خواهد شد .

سوئیچ های قطع فشار در انواع دستگاه های تصفیه آب عملکردی یکسان دارند و تفاوت آن ها در ابعاد آن ها می باشد .  سوئیچ قطع فشار دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در ابعاد بزرگتری نسبت به سوئیچ قطع فشار خانگی است .

محل نصب این قطعه همانند نوع خانگی آن بعد از فیلتر الیافی که فیلتر اول دستگاه تصفیه آب خانگی است ، می باشد . این قطعه دارای یک شلنگ ورودی به ابعاد 4/1 اینچ است ولی خروجی ندارد و همچنین دارای دو سیم برق می باشد .

این قطعات به کمک چه چیزی فعالیت خود را انجام می دهند ؟

 این قطعات یعنی سوئیچ های قطع فشار به کمک ولتاژ فعالیت خود را انجام می دهند و جریان برق را قطع می کنند .

کاربرد سوئیچ فشار دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

کاربرد سوئیچ فشار دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط