کاربرد شیر کلکتوری مهره ماسوره ای در تصفیه آب سافت واتر

کاربرد شیر کلکتوری مهره ماسوره ای در تصفیه آب سافت واتر

در لوله کشی های جدید از روش کلکتور استفاده می شود و کلکتور به انشعاباتی تقسیم می شود که بر سر آن شیر کلکتور وجود دارد ، شیر کلکتور به دو صورت شیر کلکتوری کوپلی و شیر کلکتوری مهره ماسوره ای است.

اما مهره ماسوره چیست؟

نوعی از اتصالات است که طوری طراحی شده است که بتواند دو لوله را طوری به هم متصل کند که بدون تغییر شکل لوله به گونه ای وصل می شود که به راحتی برای بارها جداسازی شود. شیر کلکتوری مهره ماسوره ای به جای اتصالات فلنج در لوله کشی منافذ کوچک و کم فشار به کار می روند.

در حقیقت این مهره ماسوره ای می تواند از نشت آب از لوله ها جلوگیری کند.

شیر کلکتور مهره ماسوره ای دارای مهره، اتصال نرینه و مادگی است وقتی نرینه و مادگی به هم وصل می شوند مهره ها فشار لازم برای بستن اتصال را ایجاد می کنند.

فرق اتصال نرینه و مادگی در این است که اتصال مادگی رزوه هایی در درون خود دارد در حالی که اتصال نرینه،رزوه هایی در خارج خود دارد. مهره ماسوره از جنس های مختلفی همچون چدن،آلومینیوم،نیکل،مس،برنج،برنز،آلیاژ و پلاستیک ساخته می شود.

شیر مهره ماسوره ای بیشتر در آب و فاضلاب ، سیستم لوله کشی و محافظت در برابر حریق کاربرد دارد.

از آنجائیکه شیر کلکتور مهره ماسوره ای در یک جعبه کلکتور قرار دارد برای تعویض شیرکلکتور مهره ماسوره ای راحت است و بدون نیاز به تخریب بنا برای شما فراهم است.

اصولا از شیر کلکتور مهره ماسوره ای بیشتر از شیر کلکتور کوپلی استفاده می شود.

کاربرد شیر کلکتوری مهره ماسوره ای در تصفیه آب سافت واتر

کاربرد شیر کلکتوری مهره ماسوره ای در تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط