کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه تصفیه آب دستگاهی است که به تصفیه و خالص سازی آب می پردازد . این دستگاه در محل های مختلف برای تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد .

شما می توانید از این دستگاه در منزل خود نیز استفاده کنید و از آبی تصفیه شده و سالم برای مصارف مختلف استفاده کنید .

دستگاه تصفیه آب خانگی برای این که آب لوله کشی شهری که به آن وارد می شود را تصفیه کند ، شش عدد فیلتر در آن قرار گرفته شده است که این فیلترها آب را از خود عبور می دهند و طی گذر آب از آن ها فرآیند خالص سازی آب صورت می گیرد .

به طور معمول بر روی هر دستگاه تصفیه آب خانگی شش عدد فیلتر نصب می شود اما شما قادر به ارتقا مراحل فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خود نیز هستید یعنی می توانید پس از مرحله ششم فیلترهایی دیگر به دستگاه تصفیه آب خود اضافه کنید .

یکی از این فیلترها ، فیلتر UV می باشد . فیلتر UV یکی از فیلترهایی است که با استفاده از یک لامپ که از خود اشعه فرابنفش ساطع می کند.

تمامی باکتری ها ، ویروس ها ، مواد آلی و غیره که احتمال وجود آن ها در آب زیاد است را از آب حذف می کند و آبی سالم و عاری از آلودگی میکروارگانیسم های بیماری زا از این فیلتر خارج خواهد شد .

حذف این مواد از آب با ساطع شدن اشعه ی فرابنفش به آب صورت می گیرد . لامپی که از خود اشعه ی فرابنفش ساطع می کند با آب در تماس نیست و بین آب و لامپ یک حائل وجود دارد . این لامپ قادر به فعالیت تا 7500 ساعت است و پس از این مدت باید تعویض شود .

کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط