کار دوزینگ پمپ در تصفیه آب سافت واتر

کار دوزینگ پمپ در تصفیه آب سافت واتر

به پمپ هایی که به جابه جایی مقدار مشخصی از یک سیال می پردازند ، دوزینگ پمپ یا پمپ تزریق گفته می شود . دوزینگ پمپ ها علاوه بر این که می توانند سیالات را جا به جا کنند ، می توانند دبی را هم کنترل کنند و دبی آنها از 1 تا 10000 لیتر می باشد .

از این پمپ ها در صنایع دارویی ، غذایی و پتروشیمی استفاده می شود . هر دوزینگ پمپ دارای محرکه ، گذرگاه سیال ، تنظیم دبی و مکانیزم حرکت می باشد که هر کدام وظیفه ای بر عهده دارند و در عملکرد صحیح دوزینگ پمپ بسیار موثر هستند .

نیروی محرکه دوزینگ پمپ می تواند با کمک جریان برق ( الکتروموتور ) یا با استفاده از نیروی مغناطیسی ( الکترومغناطیسی ) یا سلونوئیدی و یا هیدرولیکی می باشد .

دوزینگ پمپ ها برای تزریق موادی که برای تنظیم PH می باشد ، به کار برده می شود همچنین از دوزینگ پمپ ها در سیستم های تصفیه فاضلاب ، دیگ های بخار ، سیستم های اسمز معکوس نیز استفاده می شود .

دوزینگ پمپ ها انواع مختلفی دارند مانند دوزینگ پمپ های دیافراگمی ، دوزینگ پمپ های سلونوئیدی ، دوزینگ پمپ های پیستونی ، دوزینگ پمپ های موتوری ، دوزینگ پمپ های پلانجری و غیره .

در انتخاب دوزینگ پمپ ها باید به مواردی چون دمای سیال ، برق مصرفی دوزینگ پمپ ، موقعیت نصب دوزینگ پمپ ، فشار تزریق و دبی وغیره دقت و توجه شود .

کار دوزینگ پمپ در تصفیه آب سافت واتر

کار دوزینگ پمپ در تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط