گواهینامه استاندارد NSF

گواهینامه استاندارد NSF :

دستگاه های تصفیه آب از جمله دستگاه تصفیه آب سافت واتر دارای تاییدیه ها و استاداردهایی از ایالات متحده آمریکا می باشند که این استانداردها نشان می دهد این دستگاه بر اساس قوانین و اصول ساخته شده اند و آب خروجی از دستگاه دارای کیفیت عالی است.

استاندارد NSF اولین استاندارد تصفیه آب آشامیدنی خود را در سال 1973 تدوین کرد که به هفت استاندارد استفاده از آب آشامیدنی نقطه مصرف یا نقطه ورود (POU/POE) آزمایش شده است.

استانداردهای NSF POU/POE به طیف گسترده ای از فن آوری های تصفیه آب آشامیدنی موجود در بازار از جمله رسانه های جاذب، تبادل یونی، اسمز معکوس، فیلترهای سرامیکی، فیلترهای پرشده، ماوراء بنفش (UV)، تقطیر، کاهش اکسیداسیون (redox)، فیلترهای دوش و موارد دیگر نظارت دارد.

NSF مخفف  National Sanitation Foundationیعنی بنیاد ملی بهداشت می باشد و محصولاتی که دارای این لوگو باشند به مشتری اطمینان می دهد که عملکرد دستگاه تصفیه آب ، کیفیت و بهداشتی بودن محصول تضمین شده است.

استاندارد NSF دارای پروتکل های مختلفی است که در زیر نمونه ای از آنها را توضیح می دهیم:

نکته : اعداد موجود در نام ها، ترتیب استاندارد یا پروتکل را نشان می دهد

NSF / ANSI 42 : فیلترها برای کاهش ناخالصی ها مانند کلر، طعم و بو تایید شده اند. اینها می توانند از سیستم های تصفیه نقطه مصرف (زیر سینک، پارچ آب و غیره) یا نقطه ورود (ورودی خانه) باشند.

NSF / ANSI 44 : نرم کننده های آب از رزین تبادل کاتیون استفاده می کنند که با سدیم یا کلرید پتاسیم بازسازی می شود. نرم کننده سختی ناشی از یون های کلسیم و منیزیم را کاهش داده و آنها را با یون های سدیم یا پتاسیم جایگزین می کند.

NSF / ANSI 53 : فیلترها برای کاهش آلاینده ها با تاثیر سلامتی مجاز هستند. اثرات بهداشتی در این استاندارد مطابق با آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) و بهداشت کانادا تنظیم شده است. هر دو استاندارد 42 و 53 جذب / تصفیه را پوشش می دهند که فرایندی است که وقتی ماده مایع ، گازی یا محلول / معلق به سطح یا در منافذ یک رسانه جاذب می چسبد رخ می دهد. فیلترهای کربن نمونه ای از این نوع محصول است.

NSF / ANSI 55 : سیستم های تصفیه ماوراء بنفش از نور ماوراء بنفش برای غیرفعال کردن یا از بین بردن باکتری ها ، ویروس ها و کیست در آب آلوده (سیستم های کلاس A) یا برای کاهش میزان باکتری های غیر بیماری زا در آب آشامیدنی ضد عفونی شده استفاده می کنند (کلاس B).

گواهینامه استاندارد NSF

گواهینامه استاندارد NSF

کمپانی کاسپین ارتباط عرشیا CCRA مفتخر به ارائه تمامی دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی و همچنین قطعات و لوازم جانبی آنها می باشد.شما عزیزان می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

  • ستگاه تصفیه اب خانگی NSF

مطالب مرتبط