تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر

امروزه افراد در تلاشند که آب آشامیدنی خود را قبل از مصرف تصفیه کنند. استفاده از دستگاه تصفیه آب یکی از رایج ترین روش ها برای سالم سازی آب است. یکی از برندهای با کیفیت و محبوب دستگاه تصفیه آب سافت واتر است. که اگر آن را از مرکز معتبر تهیه کنید می توانید از خدمات پس از فروش شامل تعویض فیلتر رایگان بهره ببرید.برای این دستگاه های تصفیه آب بهترین عملکرد خود را ارائه دهد و آب کاملا سالم و بهداشتی تولید کند، باید تعویض فیلتر تصفیه آب به موقع صورت پذیرد.. فیلتر اول، مواد معلق شامل گل و لای را از آب جدا می کند و بسته به سختی آب بین یک تا سه ماه، که با تغییر رنگ فیلتر مشخص می شود نیاز به تعویض دارد. فیلتر دوم و سوم به صورت همزمان هر شش ماه، فیلتر چهارم که اصلی ترین  فیلتر دستگاه می باشد هر 18 ماه و دو فیلتر اخر هر 12 ماه نیاز به تعویض دارند.

دستگاه تصفیه آب خود را از مرکز معتبری تهیه فرمایید که دارای خدمات پس از فروش باشد و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب را به طور رایگان انجام دهند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها اماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط