رسوب گیری آبگرمکن دیواری

رسوب گیری آبگرمکن دیواری

رسوب گیری آبگرمکن دیواری

سختی آب یکی از ویژگی های آب است که بر دو نوع دائم و موقت است، سختی دائم آب به دلیل وجود یون های کلسیم و منیزیم است که باعث به وجود آمدن مشکلاتی از قبیل ایجاد رسوب می شود که رسوب گیری در مکان های ایجاد رسوب مثل آبگرمکن، کتری و… را در پی دارد.

سختی آب باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود از قبیل اینکه صابون در آب سخت به خوبی کف نمی کند، باعث به وجود آمدن بیماری هایی از قبیل سنگ کلیه می شود و همان طور که گفته شد باعث ایجاد رسوب در کتری، سماور، آبگرمکن، شیرالات، لوله ها و… می شود.

ایجاد رسوب خود باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود. اگر رسوب در لوله ها شکل بگیرد باعث می شود تا قطر لوله ها کاهش یابد و این خود باعث می شود تا میزان آب کمتری درون لوله ها جریان یابد. همچنین تشکیل رسوب در لوله ها پوسیدگی و خوردگی آنها را در پی دارد.

برای از بین بردن رسوب ها و جلو گیری از شکل گیری آنها باید سختی آب را از بین برد بدین منظور از رسوب گیر یا سختی گیر ها استفاده می کنیم، سختی گیر ها در انواع مختلفی مشاهده می شوند مثل سختی گیرهای رزینی، مغناطیسی و الکترونیکی که ساختار و نحوه ی عملکرد هر یک با دیگری متفاوت است.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات و مشاوره در مورد سختی گیر ها و دیگر محصولات می باشد، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

  • نمایندگی سافت واتر در ایران
  • رسوب گیر الکترونیکی language:fa

مطالب مرتبط